Powerball
Euro Millions
SuperEnalotto
Mega Millions
UK Lotto
OZ Lotto
OZ Powerball
El Gordo
France Loto
Lotto
Valid HTML 4.0 TransitionalEl Gordo - Zagraj przez internet. : TheLotteryTickets 2018


Play El Gordo

EL GORDO

El Gordo jest loterią, która pochodzi z Hiszpani. Cieszy się w tym kraju ogromną popularnością. Aż 98% Hiszpanów kupuje zakłady na każde losowanie ElGordo. Licencje na El Gordo posiada Loterías y Apuestas del Estado.

Wygrane w El Gordo są gigantyczne! Można wygrać nawet 2,2 mld euro w świątecznym losowaniu, które odbywa się 22 grudnia. Takie losowanie nazywa się El Gordo de Navidad. Oprócz głównej wygranej w ElGordo jest również ponad 13 000 nagród pieniężnych. Losowania, w których do wygrania są również duże kwoty pieniędzy to: 6 stycznia -Sorteo del Niño, 5 lipca - "Letni Grubasek" Losowanie trwa nawet 5 godzin! Jest oglądane przez wszystkich hiszpanów. Prawdopodobieństwo wygrania jakiejkolwiek sumy pieniędzy jest bardzo duże. Wynosi ono 1 do 6.

Poza wyżej wymienionymi losowaniami odbywają się również dodatkowe losowania. Szczęśliwe liczby losowane są w styczniu, marcu, maju, lipcu oraz listopadzie w każdą niedzielę o godzinie 13:00 czasu hiszpańskiego. Losowania odbywają się w Madrycie. Można wygrać wtedy od 78 milionów euro do 655 milionów euro. Bilet na zakład w El Gordo jest drogi, kosztuje 200 euro. Bilet podzielony jest na 10 części. Można kupić wszystkie 10 części lub tylko jedną lub kilka dziesiątek - „decimos”. Jedna dziesiątka to koszt 20 euro. Jeśli wygrana padnie na dany bilet, a gracz kupi na przykład tylko jedną dziesiątkę, to wtedy wygrana jest dzielona pomiędzy wszystkich, którzy kupili „dziesiątki” z danego biletu.

W loterii El Gordo musisz skreślić poprawnie 5 liczb z 54 liczb w części kuponu "pronósticos" oraz jedną liczbę z liczb od 0 do 9 w części kuponu „número clave".

Jak zagrać w ElGordo ?
Wystarczy, że wejdziesz na tę stronę playhugelottos.com i zarejestrujesz swoje konto. Gdy już zarejestrujesz konto, będziesz mógł zakupować kupony na losowania. Po zakupie uzyskujesz potwierdzenie zamówienia. Na stronie playhugelottos.com możesz w bardzo prosty sposób zarządzać swoimi wygranymi. Przekonaj się już teraz. Wejdź na playhugelottos.com i zarejestruj się! Zakup losów na losowanie, które odbywa się w niedziele upływa o godzinie 15:00 w sobotę czasu, który obowiązuje w Hiszpani. Oprócz kupowania zakładów na El Gordo, możesz tutaj playhugelottos.com również kupować zakłady na inne popularne na całym świecie loterie, takie jak na przykład Euro Millions, Super Ena Lotto, Powerball lub Mega Millions.
Other games: Superenalotto   Powerball   Mega Millions   Lotto UK

Super Lotto Plus   OZ Lotto   El Gordo   France Loto      Links

Select language:  en pl hu de cs ru sl tr bg it nl fr id ar sv

da sq be et tl fi el ga ja yi ca ko lt lv

mk ms mt no pt ru sr sl uk cy vi cn

(C)2009-2018 TheLotteryTickets.info