Powerball
Euro Millions
SuperEnalotto
Mega Millions
UK Lotto
OZ Lotto
OZ Powerball
El Gordo
France Loto
Lotto
Valid HTML 4.0 TransitionalFrance Loto - Zagraj przez internet. : TheLotteryTickets 2018


Play FranceLoto

FRANCE LOTO

France Loto jest bardzo popularną we Francji, jak i w całej Europie loterią. France Loto jest zarządzane przez Francaise des Jeux. Skarb Państwa Francji ma 72% udziałów gry France Loto. Kupować zakłady na France Loto można we Francji od 16 roku życia.

Zasady gry France Loto są łatwe. Należy obstawić 5 liczb z 49 liczb oraz jedną liczbę z 10 liczb. Jeśli trafisz wszystkie liczby, wygrywasz główną nagrodę, a jest nią co najmniej 2 miliony Euro. Jeśli nikt nie wygra głównej kumulacji, to za każdym losowaniem kumulacja zwiększa się o 1 milion Euro. Oprócz samodzielnego obstawienia szczęśliwych liczb, można również skorzystać z opcji „QuickPick”, dzięki której komputer sam losuje nam szczęśliwe liczby.

Losowania France Loto są w poniedziałki, środy oraz soboty.

Jeśli chcesz zagrać w France Loto, musisz wejść na stronę playhugelottos.com, założyć swoje konto. Kolejne etapy są już bardzo proste, wystarczy wybrać swoje liczny lub skorzystać z opcji „QuickPick”, zapłacić za swoje zakłady i czekać na losowanie, podczas którego może to właśnie Twoje liczby zostaną wylosowane. Wejdż na playhugelottos.com i przekonaj się, jakie to proste.
Other games: Superenalotto   Powerball   Mega Millions   Lotto UK

Super Lotto Plus   OZ Lotto   El Gordo   France Loto      Links

Select language:  en pl hu de cs ru sl tr bg it nl fr id ar sv

da sq be et tl fi el ga ja yi ca ko lt lv

mk ms mt no pt ru sr sl uk cy vi cn

(C)2009-2018 TheLotteryTickets.info