Powerball
Euro Millions
SuperEnalotto
Mega Millions
UK Lotto
OZ Lotto
OZ Powerball
El Gordo
France Loto
Lotto
Valid HTML 4.0 TransitionalLotto UK - Zagraj przez internet. : TheLotteryTickets 2018


https://www.playuklottery.com/pl/home.html

LOTTO UK

Uk Lottery, znane również jako UK Lotto to loteria pochodząca z Wielkiej Brytanii. Cieszy się ona wielką popularnością w swoim kraju, jak również na świecie. Uk Lottery zostało stworzone w 1994 roku przez Camelot Group. Nadzór nad Uk Lottery sprawuje National Lottery Commission. Gra Uk Lottery przeznaczona jest dla graczy powyżej 16 roku życia.

Jeśli wygrasz w Uk Lottery, nie musisz płacić podatku! Wygrane wypłacane są w zryczałtowanej formie. W Uk Lottery masz czas aż 180 dni (pół roku) na odebranie nagrody! Jeśli w tym czasie nie odbierzesz nagrody, to pieniądze są przekazywane pewnym organizacją.

Losowania Uk Lottery odbywają się w środy i soboty.

Zasady gry Uk Lottery są podobne do zasad innych gier, na przykład Euro Millions. Tutaj należy skreślić 6 liczb z liczb od 1 do 49. Dodatkowo losowana jest również jeszcze jedna liczba. Nie jest ona jednak brana pod uwagę przy głównej wygranej. Jeśli trafisz 5 zamiast 6 liczb, wtedy dodatkowa liczba daje możliwość zwiększenia Twojej wygranej. Szczegóły na www.playuklottery.com. Jak w wielu innych loteriach, tak również w Uk Lottery można kupić zakład z wylosowanymi przez komputer liczbami. Nazywa to się „lucky dip”.

Kumulacje w Uk Lottery są ogromne. Jeśli podczas losowania nikt nie trafi sześciu liczb, wtedy kumulacja powiększana jest przez 3 losowania.

Loteria Uk Lotto (Uk Lottery) słynie z tego, że zakłady można kupić przez internet. Dzięki naszej stronie internetowej też to jest możliwe. Wystarczy, że wejdziesz na www.playuklottery.com i zarejestrujesz swoje konto. Pózniej pozostaje Ci wytypować liczby lub skorzystać z „lucky dip”. Płatności za kupony są bardzo proste. Więcej szczegółów na www.playuklottery.com. Oczywiście, oprócz w Uk Lotto, możesz www.playuklottery.com zagrać również w inne gry, w których są ogromne kumulacje. Takie gry to oczywiście Euro Millions, Super Ena Lotto, Oz Lotto, Powerball lub Mega Millions. Nie musisz być obywatelm kraju, w którym odbywają się losowania danej gry. Teraz przez internet możesz kupić zakłady na te loterie szybko i bez wychodzenia z domu. Nie zwlekaj, wejdź na www.playuklottery.com i zarejestruj się.
Other games: Superenalotto   Powerball   Mega Millions   Lotto UK

Super Lotto Plus   OZ Lotto   El Gordo   France Loto      Links

Select language:  en pl hu de cs ru sl tr bg it nl fr id ar sv

da sq be et tl fi el ga ja yi ca ko lt lv

mk ms mt no pt ru sr sl uk cy vi cn

(C)2009-2018 TheLotteryTickets.info