Powerball
Euro Millions
SuperEnalotto
Mega Millions
UK Lotto
OZ Lotto
OZ Powerball
El Gordo
France Loto
Lotto
Valid HTML 4.0 TransitionalMega Millions - Zagraj przez internet. : TheLotteryTickets 2018


https://www.playusalotteries.com/pl/home.html

MEGA MILLIONS

MegaMillions jest loterią amerykańską. W MegaMillions można zagrać również w Europie poprzez internet. Jest to bardzo łatwe. Po zapoznaniu się z ofertą Mega Millions, zapragniesz kupić los na tą popularną loterię. My Ci w tym pomożemy! Wystarczy wejść na www.playusalotteries.com i się przekonać.

Historia Mega Millions:
Mega Millions powstało 06.09.1996 roku. Wcześniej było popularne jako „Multi-Game”. Mega Millions pochodzi z Georgii, Illinois, Maryland, Massachuset, Michigan oraz Wirginii. New Jersey dołączył do Mega Millions w maju 1997 roku. Ohio oraz New York dołączyły do loterii w 2002 roku. Następnie do Mega Millions dołączyły również California oraz Texas. Montana, Nebraska, Arizona, Maine oraz Oregon dołączyły do Mega Millions w 2010 roku. W 2002 roku zmieniono nazwę z „Multi-Game” na „MegaMillions”. Mega Mullions podpisał z MUSL porozumienie, które zezwoliło na wspólną sprzedaż losów. Stało się to w 2009 roku. Od 31.01.2010 roku zaczęto sprzedać losy Mega Millions przez 23 partnerów Powerball.

Losowania Mega Millions odbywają się w wtorki oraz piątki w WSB-TV o godzinie 23:00 czasu wschodniego. Losowania Mega Millions prowadzone są przez Glenn Burns. Zakłady na Mega Millions mogą kupować jedynie pełnoletnie osoby.

Kupując zakład na Mega Millions, należy wytypować 5 liczb od 1 do 75. Liczby od 1 do 75 umieszczone są na białych kulach. Trzeba również wytypować jedną liczbę od 1 do 15. Liczby te są umieszczone na złotych kulach.

Minimalny jakcpot w Mega Millions wynosi $ 12 000 000. Jeśli nikt nie trafi wszystkich liczb, główna wygrana jest coraz większa. Wygraną można odebrać w gotówce w jednej racie, jeśli zgłosi się to w ciągu 60 dni od daty dnia losowania lub można wygraną odebrać w 26 równych rocznych ratach.

Największa wygrana w Mega millions padła 06.03.2007. Była to ogromna kwota. Losowanie prowadziła wtedy gościnnie Yolanda Vega razem z Glennem Burnsem.

Chcesz zagrać w Mega Millions? To bardzo łatwe. Zarejestruj się tutaj www.playusalotteries.com. Następnie możesz wysyłać swoje zakłady i zarządzać wygranymi. Wejdź na www.playusalotteries.com i przekonaj się, jakie to proste.

Mega Millions

2018-11-13:   34-46-57-65-69 (11)
->>> Więcej o USA Mega Millions

Other games: Superenalotto   Powerball   Mega Millions   Lotto UK

Super Lotto Plus   OZ Lotto   El Gordo   France Loto      Links

Select language:  en pl hu de cs ru sl tr bg it nl fr id ar sv

da sq be et tl fi el ga ja yi ca ko lt lv

mk ms mt no pt ru sr sl uk cy vi cn

(C)2009-2018 TheLotteryTickets.info