Powerball
Euro Millions
SuperEnalotto
Mega Millions
UK Lotto
OZ Lotto
OZ Powerball
El Gordo
France Loto
Lotto
Valid HTML 4.0 TransitionalOZ Lotto - Zagraj przez internet. : TheLotteryTickets 2018


Play OzLotto

OZ LOTTO

OZ Lotto jest loterią, która pochodzi z Australii. Znana jest również jako 7's Oz Lotto. Oz Lotto prowadzone jest przez Tattersall's Limited. Loteria Oz Lotto jest znana jako pierwsza narodowa loteria Australii. Podstawowy jackpot w Oz Lotto wynosi 2 000 000 dolarów australijskich.

Początek gry Oz Lotto to 26.02.1994. Wtedy należało skreślić 6 liczb z 45 liczb. Od 18.10.2005 w 7's Oz Lotto dodatkowo skreśla się jeszcze jedną liczbe. Teraz, aby wygrać główną nagrodę w Oz Lotto należy skreślić 7 liczb z 45 liczb. Nazwa Oz Lotto została zmieniona na Super 7's Oz Lotto w regionie Tatts oraz 7's Oz Lotto w Queensland.

Losowanie szczęśliwych liczb w Oz Lotto odbywają się co wtorek wieczorem. Podczas losowania maszyna losuje 9 liczb. Pierwsze wylosowane siedem liczb to liczby zwycięzkie. Kolejne dwie wylosowane liczby to liczby dodatkowe, które mają znaczenie przy wygranych niższego stopnia. Ważne! Aby wygrać jackpot nie trzeba trafić wszystkich 9 liczb, trzeba trafić 7 podstawowych liczb.

Jak grać w Oz Lotto?
Na początku musisz założyć swoje indywidualne konto na stronie internetowej, która zajmuje się sprzedażą kuponów Oz Lotto . Klikając tutaj playhugelottos.com, możesz to zrobić w szybki i prosty sposób. Po zalogowaniu się na swoje konto, musisz wybrać loterie, w jakiej chcesz zagrać. Oprócz Oz Lotto mogą to być również inne loterie, na przykład Super Ena Lotto lub Euro Millions. Następnie wytypuj szczęśliwe liczby. Na stronie playhugelottos.com będziesz mógł wybrać daty losowań Twoich wytypowanych liczb. Będziesz mógł zaznaczyć, na ile losowań chcesz kupić zakłady. Po wykonaniu tych czynności musisz nacisnąć przycisk „dodaj zakład”. Teraz już wystarczy przejść do płatności. Po wykonaniu płatności otrzymasz e-mail, w którym będą potwierdzone Twoje zapłacone zakłady. Jak widać, jest to bardzo proste. Nie zwlekaj, zagraj już teraz! Więcej na playhugelottos.com

$106,549,984.76 to największa wygrana w historii Oz Lotto. Tą bardzo dużą kwotę wygrały dwie osoby, jedna z Queensland i druga z południowej Australii.
Other games: Superenalotto   Powerball   Mega Millions   Lotto UK

Super Lotto Plus   OZ Lotto   El Gordo   France Loto      Links

Select language:  en pl hu de cs ru sl tr bg it nl fr id ar sv

da sq be et tl fi el ga ja yi ca ko lt lv

mk ms mt no pt ru sr sl uk cy vi cn

(C)2009-2018 TheLotteryTickets.info