Lotto Online

Powerball
Euro Millions
SuperEnalotto
Mega Millions
UK Lotto
OZ Lotto
OZ Powerball
El Gordo
France Loto
LottoLoto Francë - Luaj në Internet.


Play FranceLoto

FRANCE LOTO

Loto Franca është shumë popullor në Francë dhe në Evropë lotari. Loto Franca është menaxhuar nga jeux Francaise des. Thesari i Francës e ka 72% të aksioneve lojë Loto Francë. Blej bimëve në Francë Loto të jetë në Francë për 16 vjet.

France Lojra rregullat Loto janë të lehta. Kjo është bast 5 numra nga 49 numra dhe një numër nga 10 numra. Nëse ju goditi të gjitha numrat, ju fitoni çmimin, dhe se është të paktën 2 milion Euro. Në qoftë se askush nuk do të fitojë akumulimin kryesore, akumulimin e çdo barazim janë rritur me 1 milion Euro. Përveç vetë bast numra me fat, ju gjithashtu mund të përdorni "QuickPick", nëpërmjet të cilit na tërheq në kompjuter për veten numra me fat.

Franca Loto tërheq janë në hënën, të mërkurën dhe të shtunave.

Nëse doni të luajë në Francë Loto, ju duhet të shkoni në playhugelottos.com të krijuar llogarinë tuaj. Hapat e ardhshëm janë shumë të thjeshta, thjesht zgjidhni të mëdha apo të përdorin "QuickPick" të paguajë për baste tuaj dhe prisni për barazim, gjatë së cilës ai mund vetëm numrat tuaj të do të tërhiqen. playhugelottos.com Merrni pjesë në dhe shih për veten tuaj se sa e thjeshtë është.

Other games: Superenalotto   EuroMillions    Powerball   Mega Millions   Lotto UK

Super Lotto Plus   OZ Lotto   El Gordo   France Loto  


Select language:  en hu de cs ru sl tr bg it nl fr id ar sv da

sq be et tl fi el ga ja yi ca ko lt lv mk

ms mt no pt ru sr sl uk cy vi cn

(C)2009-2022 TheLotteryTickets.info