Lotto Online

Powerball
Euro Millions
SuperEnalotto
Mega Millions
UK Lotto
OZ Lotto
OZ Powerball
El Gordo
France Loto
LottoLotto Guide - online Luaj.


PlayUKlottery.com - win up to 42 million Pounds

LOTTO UK

Lotaria exc Londër, i njohur gjithashtu si Lotto është një llotari në që vijnë nga Mbretëria e Bashkuar. Ai gëzon popullaritet të madh në vendin e tij, si dhe globalisht. Exc Londër Lotaria është krijuar në vitin 1994 nga Grupi Camelot. Mbikëqyrja ushtrohet exc London lotari kombëtare Lottery Komisionit. Exc Londër Lottery lojë është për lojtarë mbi 16 vjeç.

Nëse ju fitoni exc Lotaria në Londër, ju nuk paguani taksa! Fitimet janë paguar në formë të madhe. Exc Lotaria në Londër ju keni kohë deri në 180 ditë (gjashtë muaj) për të marrë çmimin! Nëse në atë kohë nuk ka marrë çmimin, paratë është transferuar në ndonjë organizatë.

Exc Londër Lotaria Draw mbajtur të mërkurën dhe të shtunave.

Exc London lojë rregullat Lottery janë të ngjashme me ato të lojëra të tjera, të tilla si Miliona euro. Këtu duhet të fshihen 6 numra me numrat 1-49 Përveç kësaj, është tërhequr edhe numri një tjetër. Megjithatë, kjo nuk është marrë parasysh nga çmimin kryesor. Nëse ju goditi 5 në vend të 6 numrave, atëherë numri shtesë të bën të mundur për të rritur fitimet tuaja. Detaje mbi www.playuklottery.com. Si në llotarive shumë të tjera, si dhe në Londër exc Lotaria bast ju mund të blej një kompjuter me numra wylosowanymi. Ai e quan atë një "dip fat".

Jackpots llotari në exc Londër janë të mëdha. Nëse ju askush nuk do të të nxjerrë gjashtë numrat, atëherë grumbullimi është rritur me 3 barazim.

Lotaria Lotto exc London (Londër exc Lottery) është i famshëm për faktin se bimët mund të blihet në internet. Përmes faqen tonë të internetit, kjo është gjithashtu e mundur. Vetëm se ju hyjnë www.playuklottery.com dhe regjistrojnë llogarinë tuaj. Më vonë ende ju parashikojnë numrin ose përdorin "dip fat". Pagesat për kuponat janë shumë të thjeshta. Më shumë detaje www.playuklottery.com. Natyrisht, përveç në Londër exc LOTO, ju mund të www.playuklottery.com gjithashtu luajnë lojëra të tjera në të cilat jackpots janë të mëdha. Lojra të tilla, natyrisht, miliona euro, Super Ena Loto, Oz LOTO, Ball Power ose Mega Millions. Ju nuk duhet të jetë vendi obywatelm në të cilin merr loja barazim vend. Tani ju mund të bleni bast online në llotari shpejt dhe pa lënë në shtëpi. Mos hezitoni, shkoni tek www.playuklottery.com dhe të regjistroheni.

Other games: Superenalotto   EuroMillions    Powerball   Mega Millions   Lotto UK

Super Lotto Plus   OZ Lotto   El Gordo   France Loto  


Select language:  en hu de cs ru sl tr bg it nl fr id ar sv da

sq be et tl fi el ga ja yi ca ko lt lv mk

ms mt no pt ru sr sl uk cy vi cn

(C)2009-2021 TheLotteryTickets.info