Lotto Online

Powerball
Euro Millions
SuperEnalotto
Mega Millions
UK Lotto
OZ Lotto
OZ Powerball
El Gordo
France Loto
LottoOZ Lotto - Luaj në Internet.


Play and win on the Oz Lotto

OZ LOTTO

OZ Lotto është një llotarie, e cila vjen nga Australia. Gjithashtu i njohur si LOTO 7 Oz-së. Oz Lotto është operuar nga Limited Tattersall së. Oz Lotto Lotaria është i njohur si llotari e parë kombëtare në Australi. Basic Oz çmim i parë Lotto është 2 000 000 dollarë australian.

Filloni Oz Lotto lojë është 1994/02/26. Pastaj duhej të fshini 6 numrat nga 45 numra. Lotto Oz nga 18/10/2005 deri në 7 të fshihet edhe një numër tjetër. Tani, për të fituar çmimin e lartë në numër Oz Lotto duhet të fshihet shtatë prej 45 numrave. Oz emri Lotto është ndryshuar për Tatts Oz Super Lotto 7 e në rajon dhe tombol Oz 7 në Queensland.

Numrat barazim me fat në Oz Lotto çdo mbrëmje e martë. Gjatë makinë barazim tërheq nëntë numra. E para shtatë numrat e tërhequr në numrat e fituar janë. Dy numra janë numrat e tërhequr të mëtejshme, të cilat janë të rëndësishme për të fituar një nivel më të ulët. Rëndësishme! Për të fituar çmim i parë ju nuk keni për të goditur të gjitha nëntë numrat, ju duhet të goditur 7 numrave bazë.

Si për të luajtur Oz Lotto?
Së pari ju krijuar llogarinë tuaj individuale në faqen e internetit, e cila shet bono Oz Lotto. playhugelottos.com Duke klikuar këtu, ju mund të bëni shpejt dhe me lehtësi. Pas hyrë në llogarinë tuaj, ju duhet të zgjidhni një lotari, në të cilën ju doni të luajnë. Përveç tombol Oz mund edhe të llotarive të tjera, për shembull, Super Lotto Ena ose Miliona euro. Pastaj parashikojnë numra me fat. playhugelottos.com Vendi do të jetë në gjendje për të zgjedhur datën tërheq numrat tuaj të zgjedhur. Ju do të jenë në gjendje të nxjerrë në pah se sa të doni për të blerë bimëve barazim. Pasi kjo është bërë ju duhet të shtypni "add kompanisë". Tani unë thjesht shkoni te pagesës. Pas pagesës ju do të merrni një e-mail, i cili do të paguhet konfirmohet baste tuaj. Siç mund ta shikoni, kjo është shumë e thjeshtë. Mos prisni, luajnë tani! playhugelottos.com Më shumë

$ 106,549,984.76 është të fitojë më i madh në historinë e Oz tombol. Kjo sasi shumë të madhe fitoi dy persona, një nga Queensland dhe të tjera nga Australia jugore.

Other games: Superenalotto   EuroMillions    Powerball   Mega Millions   Lotto UK

Super Lotto Plus   OZ Lotto   El Gordo   France Loto  


Select language:  en hu de cs ru sl tr bg it nl fr id ar sv da

sq be et tl fi el ga ja yi ca ko lt lv mk

ms mt no pt ru sr sl uk cy vi cn

(C)2009-2021 TheLotteryTickets.info